PARDAVIMO VADOVŲ PUSRYČIAI:

kaip ženkliai išauginti pardavimų srautą vidaus ir eksporto rinkose

 

Verslo žinių organizuojamuose pardavėjų pusryčiuose, vykusiuose 2015-03-20 VIlniuje ir 2015-12-11 Kaune, savo patirtimi dalinosi vienos sėkmingiausių eksporto bendrovių „Rifas” gen. direktorius Aidas Šetikas kartu su Mindaugu Voldemaru, vadovaujančiu eksporto didinimo paslaugas teikiančiai įmonei „TOC Sales and Marketing”.

Pranešėjai pasidalino praktine patirtimi, įgyta kasdien pardavinėjant lietuviškus gaminius ir sprendimus eksporto rinkose. Pranešimų vaizdo įrašus galite pažiūrėti žemiau.


Pranešimų video ir skaidrės

 

 


Apie pranešėjus

Aidas Šetikas, UAB „Rifas” gen. direktorius, kartu su komanda pavertęs šią įmonę iš lokalaus gamintojo į pasaulinio lygio eksportuotoją. Per pastaruosius trejus metus UAB „Rifas” išaugino eksporto apimtis 3,5 karto, gamybos veiklą pavertė pelninga, tapo nuolatiniu tiekėju tokioms kompanijoms kaip „Danfoss" ar „General Electric" etc.

Mindaugas Voldemaras, UAB „TOC Sales and Marketing” direktorius, „Verslo klasės” autorius. Jo vadaujama kompanija padeda eksportuotojams ženkliai padidinti pardavinėjimo pajėgumus pertvarkydama rinkodaros ir pardavimo veiklą pagal Lean ir TOC principus bei užtikrindama nuolatinį pardavimų srautą.


aq_block_15
aq_block_16
aq_block_17